Feb 4, 2013

Manchester

Zrobiłam sobie tydzień wakacji od zimy.W Anglii nieustająco narzekają na pogodę, a mi zdawało się że to już marzec. Ja nie założyłabym co prawda odkrytych butów, ani szortów bez rajstop, ani tym bardziej nie latałabym po mieście w samym t-shircie o tej porze roku, a im się nagminnie zdarza :) To już co prawda typowo angielska przesada w kwestii lekkości ubrań, ale mimo dość częstego deszczu, pogody im mimo wszystko zazdroszczę. A sklepów i ubrań już w szczególności! Na co dzień nie jestem fanką zakupów ( ubrań oczywiście tak! ale zakupów nie lubię) a tam spędziłabymm godziny w sklepach, których nie ma u nas, ceny są takie same a czasem i niższe. Zazdrość mnie zżerała.
Napatrzeć też nie mogłam się (pomijając tych szalonych, za lekko ubranych ludzi:) na różnorodność! Niby zawsze wiedziałam, że u nas jest zachowawczo a na zachodzie ubierają się bardziej odjechanie, ale miałam wrażenie że polska ulica, a już zwłaszcza warszawska którą widzę na co dzień jest ostatnio wystarczająco odjechana, ale myliłam się :) Nie mogłam napatrzeć się na ubrania, fryzury i makijaże. Chyba zacznę takie testować w Warszawie, i nie przejmować się że popatrzą na mnie jak na świra :) W końcu dlaczego ma być ciągle nudno i szaro? :)

Za dużo zdjęć niestety nie przywiozłam, bo głównie pochłaniała mnie fascynacja wszystkim naokoło, plus często padało, ale natchnienie na następne posty jest znaczące!


natomiast muzycznie dzisiaj polsko w 1/3  :)


lub też:  tres.b let it shine
wycinanki na wystawie w galerii w Manchesterze, mało a propos zwiedzania albo mody, ale bardzo mi się podobały ! :) Jakbym umiała tak operować papierem i nożyczkami to pewnie nigdy bym nie przestawała.


jacket nowistyle.jp/ gloves urban outfiters/ shoes bata/ tights topshop/ scarf nowistyle.jp/ dress primark6 comments:

 1. super blog :)
  zdjęcia genialne ♥

  ReplyDelete
 2. Nie widziałam jeszcze nigdzie takich rajstop, bardzo fajne! :)

  ReplyDelete
 3. Świetne zdjecia. Wygladasz bardzo oryginalnie;)

  ReplyDelete
 4. no to czekam na twoje zwariowane i natchnione stylizacje! :D

  ReplyDelete